Kurumsal

/Kurumsal
Kurumsal2018-11-19T00:02:56+00:00

Bigusoft Yazılım, Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Ankara merkezli olarak kurulmuştur. Müdürümüz ve Kurucu Ortağımız Elektrik-Elektronik Mühendisi Sinan ARSLAN tarafından ilk olarak projelendirilerek hayata geçirilmiştir. Bigusoft Yazılım, Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri; yazılım, dijital eğitim ve yazılım eğitimleri üzerine hizmet etmek üzere kurulmuş ve bu amaçla bir kalite standardı oluşturmayı hedeflemiştir.

Dünyadaki bilişim teknolojilerinin hızla gelişmesi, kurumların güncel kalması için gelişmeleri hızlı takip etmesini zorunlu kılmaktadır. Bigusoft kendini sürekli geliştirmeyi, yeni teknolojileri takip etmeyi ve hizmet verdiği işletmelere aynı değişimi yansıtmayı misyon edinmiştir. Çalıştığımız firmaların verimli, rekabetçi ve kârlı işleyişlere sahip olması için çözümler üretmek en önemli ilkelerimizin başında gelmektedir.

Bigusoft uluslararası nitelikteki yazılım geliştirme tekniklerini kullanarak Web, Masaüstü  ve Mobil Teknolojileri ile özel yazılım geliştirme, eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Güncel Kullanılan Teknolojiler

ASP.NET MVC
HTML5 /CSS 3
JQUERY
ANGULAR JS
MSSQL
ORACLE

Çalışma Ortaklarımız